O nas


MICHAŁ PŁONKA

Michał (klawisze, wokal, konferansjerka, założyciel Zespołu Discovers w 2008r.) w zespole gra na instrumentach klawiszowych, prowadzi konferansjerkę oraz wokal w harmonii z Anią, Sandrą i Pawłem. Pasjonuje się instrumentami klawiszowymi, sprzętami dźwiękowymi, elektroniką dążąc do pełnej profesjonalności nagłośnienia zespołu. Zajmuje się pisaniem chwytów, nut i ciągłym śledzeniem powstających nowych utworów na rynku muzycznym. Odwiedza zloty i targi muzyczne gdzie czerpie dużo wiedzy którą  potem przekłada na zespół muzyczny. Jego dodatkowym hobby jest tworzenie aranżacji muzycznych. Poza zespołem od 1998 roku gra w kościele na organach.

ANIA

Ania (pianino, saksofon, flet poprzeczny, wokal) w zespole gra na saksofonie altowym a także flecie poprzecznym. Prowadzi wokal. Ma wielką umiejętność śpiewania w różnych głosach, oraz bardzo bogate przygotowanie po ukończeniu 6-letniego Polskiego Instytutu Muzycznego w Łodzi. Z zawodu Muzyk oraz Nauczyciel Matematyki.

SANDRA

Sandra (wokal) - bardzo, bardzo utalentowana wokalistka zdobywczyni pierwszych miejsc w licznych konkursach wokalnych. Sandra jest zawsze pogodna, uśmiechnięta ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii, którą zawsze przelewa na publiczność dla której śpiewa. Laureatka wielu konkursów powiatowych, regionalnych, ogólnopolskich a nawet międzynarodowych miedzy innymi IV miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Super Mikrofon Radia Jard w Białymstoku, I miejsce GrandPrix na Powiatowym Konkursie Wieczór poezji przy świecach w Wieluniu oraz II miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Kępińskie Kolędowanie.

BASIA

Basia (wokal) - to utalentowana wokalistka, szybko odnajduje się w drugim, trzecim głosie. Piękna barwa głosu zawsze zachwyca gości weselnych. Uśmiechnięta z poczuciem humoru szybko odnajduje kontakt z otaczającymi ludźmi.

PAWEŁ

Paweł (klawisze, wokal) W zespole gra na klawiszach oraz śpiewa. Ma bogate przygotowanie po ukończeniu studium muzycznego. Od dziecka pasjonuje się grą na klawiszach. Jeździ na zloty klawiszowe, targi muzyczne i wciąż pogłebia swoją wiedzę muzyczną. Śledzi rynek powstających najnowszym utworów muzycznych.

y>